main profile picture
Zeynep Arda
Asistan Kodu: SA03

2017 – 2020 Ağustos arasında Delta Grup – Delta Star Enerji ve Madencilik şirketinde Yönetim Kurulu Asistanı ve İdari İşler Sorumlusu olarak görev almıştır. Son yönetim değişiklikleri ve ortaklarımızın ayrılması nedeniyle, şirketimizin adı artık Delta Star Enerji ve ofisle ilgili aktif olarak sorumlu olduğum görevler: İnsan Kaynakları , İşe alım ve mülakat sürecinin yönetimi, Çalışanların yönetimi ve ihtiyaçlarının karşılanması ,sipariş verme ve tedarik stoklarının korunduğundan emin olma dahil ofis içi satın alma işlemlerinin yapımı, Tüm çalışanlar ve yönetim için sağlık sigortası ile ilgilenmek ve sigorta şirketleri ile toplantı yapılması, Tüm ofis için uzun ve kısa dönem araç kiralama, Diğer tüm ofis gereksinimleri, Kurumsal iletişim için kartvizit, antetli kağıt, zarf, fatura, irsaliye dizaynı ve baskı sürecini takip etmek. 2010 - 2017 arasında Delta Rubis Petrol şirketinde Yönetim Kurulu Asistanı olarak görev aldım. Mehmet Habbab-Yönetim Kurulu Başkanı ve DEİK Türk ve İşadamları Konseyi Başkanı ve DEİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Sami Habbab-Şirket CEO'suna ve Habbab Ailesinin asistanlığını yaptım. 2008-2010 arasında Bilgili Holding CEO 'su Serdar Bilgili'nin asistanlığını yaptım. Burada CEO'nun tüm günlük işleri ve organizasyonu ve doğrudan CEO'ya rapor verilmesi.1994-1997  Rhone Poulence Ofis Müdürü & Fransız Genel Müdürüne Yönetici Asistanı olarak aldığım görevler:GM'in tüm gün iş ve organizasyonu, Doğrudan GM'e rapor verilmesi. Dil Becerileri: İngilizce - İyi ,Fransızca - İyi, İtalyanca - İyi. İyi seviyede MS - office uygulamaları kullanıyorum.


asistant heading icon
Yorumlar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Jet Paket

Yönetim Paketi

Karma Paket

Paket Seçin
0,00 TL

Lütfen size teklif sunabilmemiz için paketlerimizden birini seçin ve özellikleri inceleyerek, en uygun hizmetimizi almaya başlayın.

Özellikler
Paket hizmet özelliklerini, paket seçerek görebilirsiniz veya karma paketi seçerek, dilediğiniz hizmetler ile kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Tarihler
asistant order date icon
Ücretlendirme
Seçilen Paket Fiyatı 0 TL Gün Adeti
Toplam Tutar 0 TL
Ödeme bölümünde seçtiğiniz hizmetler için topluca ücretlendirileceksiniz.